«  Жовтень 2011  »

Головна » 2011 » Жовтень » 24 » «Прийми нас в обійми, гімназіє рідна»
«Прийми нас в обійми, гімназіє рідна»
«Прийми нас в обійми, гімназіє рідна» 17 жовтня 2011 року у стінах Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулось традиційне свято «Посвята в гімназисти»: 72 п'ятикласника стануть гідною зміною нашим випускникам.
Школа готує молодь не тільки високого інтелекту. На фоні успішного навчання у великому сузір'ї мистецтва світяться яскраві зірки талантів, які продемонстрували учні: танці та гуморески (5 - Б клас, класний керівник Рафальський О.С.), спів та вірші (5-А клас, класний керівник Журілова Н.Г.).
Родзинкою свята став виступ ансамблю «Ложкарі»(5 - В клас, класний керівник Золотарьова О.О.). Учні переконали присутніх у тому, що вони гідні носити почесне звання гімназиста та стати частиною великої дружної гімназійної родини. Доповненням до свята стали різноманітні конкурси, в яких приймали участь не тільки п'ятикласники, а й їх батьки. За розвитком подій слідкували особливі гості Фея Знань (Максимів Ю., 10 - А), Пан Уміння (Петренко Ю.,10 - А) та Паночка Навичка (Паляниця В., 10 - Б). Разом із Прем'єр-Міністром гімназії Диндою Людмилою (9 - А) учні 5-х класів прийняли клятву гімназиста. Також привітали школярів заступник директора з виховної роботи Хлистун О.М., учні 11-х класів Рафальський С, Динда К., Козаренко Ю.. Вони вручили Пам'ятки гімназистів зі словами гімну навчального закладу, які урочисто прозвучали у виконанні Динди К. та учнів по закінченню свята. Велика подяка ведучим святкової феєрії, учням 10 - Б класу Глушич Ю. та Гордієнко О.
Гімназист - це високе звання, яке потрібно гідно пронести крізь усе своє життя. Сподіваємось, що кожен із новоприйнятих гімназистів стане в майбутньому гордістю гімназії, надією нашої держави.

Педагог-організатор Рижкова К.С.
Переглядів: 790 | Додав: Verbavic | Рейтинг: 5.0/1