«  Квітень 2012  »

Головна » 2012 » Квітень » 10 » Районний фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"
Районний фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"
Фестиваль конкурс має на меті: сприяння реалізації завдань національного виховання, якісному оновленню змісту, принципів, напрямів позашкільної освіти, стимулюванню творчого самовдосконалення дітей та молоді тощо. Одним з головних питань сьогодення є формування здорового способу життя серед учнів. Фестиваль-конкурс проводиться кожного року.Комадна(агітбригада) Решетилівської гімназії вперше взяла учпсть в даному заході, і мала назву "Фенікс".

На розсуд журі команди представили літературно-музичну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих. Наша команда посіла ІІ місце серед 13 команд-учасників.

На конкурс команди представили також плакати та фотографії направлені на пропагування здорового способу життя, де ми посіли ІІІ місце.

Окремим конкурсом серед представників команд проводилася вікторина з метою перевірки отриманих учасниками знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я оточуючих, принципів формування здорового способу життя серед дітей і молоді (учасниця - Оренбурзька М.). Підготували команду-агітбригаду вчитель основ здоров'я Рижкова Т.В. та педагог-організатор Рижкова К.С.Учасники команди-Кулик Т., Варшавський О., Рак О., Гордієнко О., Олімська Д., Антонець Р., Оренбурська М., Козаренко Т. Всім дякуємо за підготовку та участь!
І останнє- птиця Фенікс постає з попелу.Людині, на жаль , даний лише один шанс прожити життя. Тож давайте його цінувати!!!

Переглядів: 1723 | Додав: ryz-ekaterina | Рейтинг: 0.0/0