13 жовтня 2012 року в гімназії стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учні перевіряли свої знання з української мови та літератури, географії, економіки та трудового навчання. На відкритті члени оргкомітету привітали учнів з початком предметних олімпіад, побажали успіхів у досягненні поставленої мети, олімпійського духу.
![](http://reshetgimnazia.at.ua/izobrazhenie_006.jpg) |
![](/izobrazhenie_017.jpg) |
Змагаються знавці рідної мови |
![](/izobrazhenie_035.jpg) |
![](/izobrazhenie_039.jpg) |
Умілих рук майстри на олімпіаді |
![](/izobrazhenie_021.jpg) |
|
Мандруємо по різних континентах |
20.10.2012 р. відбудуться олімпіади з математики, російської мови, біології, історії, хімії, іноземної мови (німецької). Запрошуємо використати шанс і спробувати свої сили!
|