Субота
«  Квітень 2024  »

5. Ефективність позакласної та позашкільної роботи (предметні тижні, шкільні конкурси та інше)
Учителі іноземних мов гімназії активні у позакласній роботі з учнями. Яскравий приклад цього – предметні тижні, виставки, участь у гімназійних, районних,обласних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах та міжнародних програмах. З 28 лютого по 4 березня 2011р. у гімназії відбувся тиждень іноземних мов під девізом: «Я люблю іноземні мови». Метою його проведення було поглибити знання учнів про англомовні країни світу та Німеччину. Учитель англійської мови Черкун С.І. провела відкритий урок у 7-В класі по темі «Спорт». Учні 7-А класу (учителі Сиваш О.Ю.,Полянська С.М.) були активні у вікторині «У світі англійської мови», учні 7-Б класу (учитель Пипко В.М.) перевіряли рівень знань у вікторині «Чи знаєш ти Великобританію?». Учитель Бережна Л.М. представила відкритий виховний захід у 7-Г класі по темі «Природа. Погода» . Хлопчики та дівчатка 8-х класів переглянули мультимедійну презентацію та взяли участь у вікторині по темі: «В.Шекспір – відомий англійський поет і драматург».
Діти 9-х класів мали змогу ознайомитися з країнознавчим матеріалом про англомовні держави світу на виставці газет-проектів, які виготовили учні 10-11-х класів (учителі Бас В.О., Сиваш О.Ю., Попович С.І., Полянська С.М., Пипко В.М., Бережна Л.М. ). Учитель німецької мови Біленька І.Я. запросила учнів 7-А класу на вікторину «Друзі наші менші».

З виставки газет-проектів учнів 10-11 класів
У цьогорічному гімназійному конкурсі «Найкращий декламатор англомовної поезії», який традиційно проводить учитель Сиваш О.Ю., серед учнів 10-А класу перемогу здобула Шевченко Марина, а найкращим знавцем країнознавчого матеріалу стала Колотій Тетяна. Закінчився тиждень іноземних мов виставкою найкращих проектних робіт з англійської та німецької мов учнів гімназії та матеріалів учителів кафедри іноземних мов.
Найкращий декламатор англомовної поезії 10-А класу – Шевченко Марина (під час виступу)
Колотій Тетяна (у центрі фото) – найкращий знавець країнознавчого матеріалу в 10-А класі
Учитель Сиваш О.Ю. разом з учасницями конкурсу
6. Робота з методичного та технічного забезпечення навчально-виховного процесів (оформлення і оснащення кабінетів)
Учителі кафедри постійно поповнюють дидактичними матеріалами навчально-методичну базу кабінету іноземних мов. Цього року вчителі Бережна Л.М., Черкун С.І. представили роздатковий матеріал по темах «Їжа», «Охорона здоров’я» (підтема «Ліки»), Полянська С.М. - комп’ютерну презентацією про В.Шекспіра, Сиваш О.Ю. - посібник з досвіду роботи «Путівник ділової кореспонденції». Учителі Пипко В.М., Сиваш О.Ю., Бас В.О., Полянська С.М. розпочали роботу по створенню папок «Мовні портфоліо учнів».

7. Нові програми, курси
Члени гімназійної кафедри іноземних мов активно освоюють інноваційні технології – навчання учнів методом проектів, створення мовних портфоліо, удосконалюють навички роботи з комп’ютерними технологіями при вивченні учнями навчального матеріалу та створенні творчих робіт. Учителі кафедри ознайомлені з новими вимогами та програмами вивчення іноземних мов у старшій школі (10 клас), а Бас В.О.,Сиваш О.Ю. та Пипко В.М. працюють за цими програмами у 10-А – за профільним рівнем, у 10-Б та 10-В – за рівнем стандарту. За підсумками атестації у 2010-2011 н.р. учителям Бережній Л.М. та Черкун С.І. встановлено кваліфікаційні категорії спеціалістів II категорії.