Учительська скарбничка [16] Учнівські роботи [4] Батькам [1]

Головна » Файли » Учительська скарбничка

Світова література кросворди 5 клас
08.04.2011, 10:42

Кожного дня перед вчителем постає запитання, як підготувати урок, щоб він був цікавим для учня. Традиційні форми навчання не завжди забезпечують глибоке вивчення навчального предмета. Завдання сучасного вчителя – знайти такі форми навчання, які зробили б урок цікавим, підвищили інтерес учнів до вивчення надбань світової літератури, активізували б діяльність школярів та зняли напруження, особливо під час перевірки знань.
У своїй практичній діяльності я велике значення надаю повторенню та перевірці навчального матеріалу з певної теми, використовуючи кросворди.
Кросворд – один із засобів розвитку творчих здібностей учнів. Робота над кросвордом спонукає учня мислити, ще раз опрацьовувати тему, шукати відповіді в тексті твору.
У своєму творчому доробку пропоную збірку кросвордів за творами, які вивчаються в 5, 6, 7 класах на уроках світової літератури.

Категорія: Учительська скарбничка | Додав: Verbavic
Переглядів: 5226 | Завантажень: 23 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 3.0/8
4 Людмила
світова література кроссвод 5 клас